Шановні ветерани вітаємо Вас з Днем пам'яті і примирення, а також з нагоди Перемоги над нацизмом

Шановні ветерани!

В ці дні ми всі, разом з мільйонами людей у світі, відзначаємо День пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом.

Цей день уособлює героїзм, силу духу, тяжку ратну працю й вічну скорботу за мільйонами утрачених життів, їх нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх священному громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, вони і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувано на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом чи Матросом. Пам’ять про них непідвладна часу, як і любов до Батьківщини.

Обов’язок нашого покоління – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну із лап нацистів, пам’ятним нагадуванням, що немає більшої цінності, ніж радість життя на своїй вільній землі!

 

Шановні ветерани, дорогі – учасники бойових дій!

Доземний уклін і безмежна вдячність Вам!

Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вашим родинам! Сьогодні, ми як ніколи, маємо згуртуватися заради високої мети – щасливого  життя в своїй незалежній, єдиній і квітучій Україні!

Хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!

Слава героям - її захисникам!

Голоси відсутні